خانه » یوروبور

نمایش 1–12 از 38 نتیجه

آیا تا به حال با ابزارهای صنعتی که کیفیت و خروجی وعده داده شده را برآورده نمی‌کنند کار کرده‌اید؟ ماشین‌های سنگینی که استفاده از آنها به دل نمی‌نشیند و در نتیجه برای شما و همکارانتان هزینه انرژی و اتلاف وقت بالایی دارد.

یوروبور تولید کننده ابزارهای قابل حمل صنعتی، دریل مگنت، مته گرد، دستگاه پخ زن و اره می‌باشد که در سال 1977 در کشور هلند به عنوان یک شرکت خصوصی تاسیس شد و حالا پس از گذشت بیش از 46 سال از تاسیس این شرکت، شاهد فعالیت نمایندگی‌های آن در 58 کشور دنیا از جمله آمریکا، انگلیس، فرانسه، اسپانیا، آفریقای جنوبی، امارات و ایران هستیم. در حال حاضر شرکت صایین آریا به عنوان نماینده رسمی شرکت یوروبور در ایران محسوب می‌شود.

یوروبور برای حرفه‌ای‌ها توسط حرفه‌ای‌ها

ما دائماً در حال ارتقاء فناوری خود هستیم تا محصولات پیشرفته‌ای را به مشتریان خود ارائه دهیم که عملکرد مناسبی دارند. ما نه تنها ابزارآلات با کیفیت بالا را به مشتریان خود ارائه می‌کنیم، بلکه می‌دانیم که برای داشتن همراهی پیوسته آنها، و استفاده مستمر محصولات یوروبور، باید پشتیبانی با کیفیتی را انجام دهیم. از طریق چند دهه تجربه، به این نتیجه رسیدیم که ارائه خدمات برتر به یک محصول با کیفیت ختم نمی‌شود، بلکه به عملکردی قابل قبول هم نیاز دارد.

محصولات یوربور

در حال حاضر یوروبور(Euroboor) به عنوان یکی از برترین قطب‌های تولید کننده ابزارهای صنعتی قابل حمل در سطح جهانی شناخته می‌شود که با بررسی نظرات و امتیازات محصولات این شرکت در فروشگاه‌های آنلاین جهانی، می‌توانیم به سندی معتبر از کیفیت تولیدات این شرکت دست یابیم. در طول بیش از 46 سال فعالیت این شرکت، میلیون‌ها ابزار یوروبور توسط میلیون‌ها متخصص در سر تا سر دنیا مورد استفاده قرار گرفته و رضایت حداکثری در سطح کلان، ریسک انتخاب محصولات این شرکت را برای متخصصین مشکل پسند تا حد زیادی کاهش می‌دهد.
محصولات اصلی این شرکت شامل دریل مگنت، مته گردبر، دستگاه پخ زن، اره و لوازم جانبی آنها می‌باشد که در تولید هر محصول به کیفیت ساخت، مقاومت در برابر فشار و ایمنی توجه شده.

تضمین کیفیت

بر روی کلیه محصولات یوروبور (Euroboor) در طول زنجیره تولید، آزمایش‌های سختی انجام می‌گیرد در هر مرحله انواع فاکتورهای کیفی مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. ناظران تولید یوروبور جزئیات را با دقت بالایی کیفیت‌ سنجی می‌کنند تا در نهایت خروجی خط تولید، محصولی بی نقص با کیفیت ساخت بسیار بالا باشد.
همچنین فاز دوم کنترل و نظارت بر کیفیت محصولات، در هنگام انتقال آن به انبار صورت می‌گیرد. در این فاز، تعدادی از محصولات به صورت تصادفی از انبار خارج می‌شوند و مجددا از ابعاد مختلف کیفیت سنجی می‌شوند تا در نهایت محصول ارائه شده به مشتری، در بالاترین سطح کیفی ممکن باشد.

تحت لیسانس اینترتک

محصولات یوروبور در سطح جهانی عرضه می‌شوند و در راستای کسب مجوزهای لازم و تسریع امور ورود به بازارهای مختلف، کلیه محصولات این شرکت توسط اینترتک مورد ارزیابی و کیفیت سنجی قرار می‌گیرند.

اینترتک یک شرکت بین‌المللی مشهور در زمینه تست، ارزیابی و ارائه راهکارهای کارآمد در جهت ارتقای کیفی محصولات است. کلیه محصولات یوروبور پس از دریافت تاییدیه لازم از اینترتک، گواهینامه استاندارد، کیفیت و ایمنی را دریافت می‌کنند.  از این رو گواهینامه‌ کشورهای آمریکای شمالی و کانادا، تحت عنوان ELM و گواهینامه اروپا با علامت CE از طرف اینترتک به محصولات یوروبور اهدا می‌گردد.