بنای آن بر صداقت گذاشته شده و قرارش بر درستکاری؛
جریان کار و افکارمان در جهت جلب رضایت مخاطبان است و برای رسیدن به این مهم، به سختی می‌جنگیم.

صائین آریا با بیش از دو دهه قدمت و اعتبار در زمینه تامین و تجهیز ماشین آلات و ابزارهای جوش و برش، با هدف ارتقای سطح کیفی تجهیزات و تسهیل فرآیند تولید در سال 1380 به همت آقایان سید حسن کاظمی و جواد چنارانی تاسیس گردید. صائین آریا در این سال‌ها، تمرکز خود را بر روی تامین محصولات و تجهیز واحدهای صنعتی قرار داده است و مفتخریم که تا امروز، بیش از 10 هزار واحد صنعتی در سراسر کشور از خدمات این مجموعه استفاده کرده‌اند.

شروع این سفر باعث شد تا در طول مسیر، افتخار خدمت رسانی به شرکتهای مختلفی از صنایع برتر کشوری نظیر سازه های فلزی، کشتی سازی، پل سازی، قطعه سازی، پتروپالایش، حمل و نقل، خودروسازی را داشته باشیم و به خود میبالیم که همواره تمام توان خود را در جهت ارائه مناسب‌ترین پیشنهادات و تامین با کیفیت‌ترین تجهیزات، هزینه کرده‌ایم.

همچنین صائین آریا در کنار خدمت رسانی به صنایع، با هدف ایجاد فرصت‌های شغلی و میدان دادن به نیروهای مستعد و متخصص، فضایی را فراهم کرده که بیش از 50 نفر از جوانان این کشور به صورت مستقیم و غیرمستقیم با این مجموعه در حال همکاری می‌باشند و باعث فخر است که در سخت‌ترین شرایط اقتصادی به کمک بچه‌های همین مرز، توانستیم تار و پود شرکت را حفظ و حتی آن را گسترش دهیم.

 

به ما مراجعه کنید؛

با تمام توان به شما کمک می‌کنیم:

تجربه

ما تجربه بالایی در صنعت جوش و برش داریم؛ اگر نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید، روی کمک ما حساب باز کنید.

نمایندگی برندهای معتبر

ما نماینده برترین شرکتهای تولید کننده ابزارهای جوش، برش، پخ زنی و اتوماسیون هستیم و برای تامین ابزارهای مورد نیازتان، می‌توانید از ما کمک بگیرید.

مشاوره تخصصی

ما در زمینه احداث و تجهیز واحدهای صنعتی اطلاعات و روابط خوبی داریم؛ اگر در حال راه اندازی کارخانه یا کارگاه صنعتی هستید، بار سنگینی را از دوش شما برخواهیم داشت.

ما نماینده برترین شرکت‌های تولید کننده ابزارهای صنعتی هستیم:

شرکت یوروبور هلند

یوروبور تولید کننده ابزارهای قابل حمل صنعتی، دریل مگنت، مته گردبر، دستگاه پخ زن و اره می‌باشد که در سال 1977 در کشور هلند به عنوان یک شرکت خصوصی تاسیس شد و حالا پس از گذشت بیش از 46 سال از تاسیس این شرکت، شاهد فعالیت نمایندگی‌های آن در 58 کشور دنیا از جمله آمریکا، انگلیس، فرانسه، اسپانیا، آفریقای جنوبی و امارات هستیم.

 • دریل‌های مگنت
 • مته های گردبر
 • دستگاه های پخ زن
 • دستگاه های سنگ فرز
 • اره ها
 • مگنت های لیفت

شرکت نیتوکوهکی ژاپن

نیتوکوهکی یکی از بزرگترین تولیدکنندگان ابزارآلات بادی و برقی در جهان می باشد که در حاضر محصولات متنوعی را در سراسر جهان عرضه می کند. دفتر مرکزی نیتوکوهکی در ایالات متحده آمریکا و کارخانه آن در ژاپن می‌باشد. این شرکت معتقد است که تولید محصولات با کیفیت و کاملاً کاربردی، برای توسعه پایدار ضروری است .
برخی از محصولات نیتوکوهکی عبارتند از:

 • دریل‌های مگنت
 • مته های گردبر
 • پخ زن ها و پلیسه گیرهای برقی و بادی
 • پانچ های هیدرولیک و الکتروهیدرولیک
 • ابزارآلات برقی و بادی

شرکت اِنکوماشین جمهوری چک

شرکت اِنکو ماشین تولید کننده برجسته ابزارهای تراشکاری و پخ زنی در جهان می‌باشد که همواره محصولاتی با کارایی، کیفیت و طول عمر بالا را خلق می‌کند. در حال حاضر بیش از 70 کشور در سراسر جهان (آمریکا، انگلیس، اسپانیا، پرتغال، جمهوری چک، هند و ...) از محصولات اِنکو ماشین، علی الخصوص دستگاه‌های پخ زن آن استفاده می‌کنند. اِنکو ماشین همواره نسبت به کیفیت محصولات خود، حساسیت بالایی دارد و در راستای ارتقای کیفیت محصول نهایی، فقط و فقط از قطعات اروپایی و آمریکایی استفاده می‌کند.
برخی از محصولات اِنکوماشین عبارتند از:

 

 • پخ زن های اتوماتیک
 • پخ زن های ورق
 • و پخ زن های لوله

فرهنگ سازمانی و ارزش‌های صائین آریا

ما فعال هستیم، تلاش می‌کنیم و اهمیت می‌دهیم. ما عاشق آن هستیم که همه‌چیز بی‌نقص باشد و برای جلب رضایت مشتریان می‌جنگیم.
صداقت در کلام و انصاف در رفتار، قانون اول صائین آریاست.
برای آشنایی بیشتر با صائین آریا، نظر مشتریان ما را جویا شوید...

پرسنل صائین آریا
با ما بیشتر آشنا شوید

درباره اعضا تیم

صائین آریا در روزهای ابتدایی خود تنها به چند نفر محدود می‌شد. اما امروز ما یک تیم بزرگتر هستیم و ایده‌های بزرگتری را در سر می‌پرورانیم. در حال حاضر 44 متخصص در واحدهای فنی مهندسی، تحقیق و توسعه، فروش و پشتیبانی پس از فروش به صمیمانه‌ترین شکل ممکن در راستای اهداف صائین آریا حرکت می‌کنند. این تیم سال‌هاست که از بحران‌های مختلف، سربلند عبور کرده و ما به هم تیمی‌های خود افتخار می‌کنیم.

امیر حسین دلکش

مدیر فروش

سمیه دودل

کارشناس فروش

مهدیه صادقیان

کارشناس فروش

فاطمه زندی پور

کارشناس فروش

زهرا تقی پور

کارشناس فروش

نوشین پهلوانی

کارشناس فروش

عاطفه جوشقان

کارشناس فروش

مجید عمارتی

کارشناس فنی

علیرضا خزلی

کارشناس فنی

یاسمن بیات

کارشناس بازرگانی

فاطمه یاری

کارشناس بازرگانی

زهرا آقازاده

حسابدار

الهه بابایی

حسابدار

یاسمین داوودی

مسئول امور اداری